Afdelingen

Je kan je bij Jongsocialisten op heel wat manieren engageren. Standpunten bedenken, acties organiseren of campagnes opzetten... Je kan ook lid worden van een van onze vele lokale afdelingen. In verschillende steden en gemeenten hebben we een lokale JS-afdeling die een jonge progressieve stem laat horen op lokaal niveau.

Daarnaast kan je je ook aansluiten bij een van onze studentenafdelingen op verschillende Nederlandstalige universiteiten in Vlaanderen en Brussel.

Onze lokale afdelingen

Aalst

aalst@jongsocialisten.be

Antwerpen

jsantwerpen@gmail.com

Beveren

jongsocialisten.beveren@gmail.com

Brakel

js-brakel@hotmail.com

Bredene

jsbredene@gmail.com

Brugge

jongsocialistenbrugge@gmail.com

Brussel

jongsocialistenbrussel@gmail.com

Dendermonde

dendermonde@jongsocialisten.be

Genk

jsgenk@hotmail.com

Gent

gent@jongsocialisten.be

Hageland

js.hageland@gmail.com

Hamme

lotte.deblende@gmail.com

Hasselt

jongsocialistenhasselt@gmail.com

Kempen

tonia.vanlommel16@gmail.com

Leuven

js.leuven@gmail.com

Oostende

jongsocialistenoostende@gmail.com

Oudenaarde

oudenaarde@jongsocialisten.be

Turnhout

turnhout@jongsocialisten.be

Vilvoorde

vilvoorde@jongsocialisten.be

Wervik

Ugille11@hotmail.com

Zennevallei

zennevallei@jongsocialisten.be

Zottegem

louie.van.rijsselberge@gmail.com