Nationaal

Jongsocialisten Nationaal bestaat uit een verkozen nationaal bestuur die de inhoudelijke lijnen van de beweging uitzetten. De bestuurstermijn van het huidige bestuur loopt van 1 januari 2016 tot 31 december 2017.

Voor alle vragen gericht aan het voltallig bestuur kan je mailen naar bestuur@jongsocialisten.be.

RAAD VAN BESTUUR
Aaron Ooms
Voorzitter
aaron.ooms@jongsocialisten.be
Robbe Wulgaert
Ondervoorzitter
robbe.wulgaert@jongsocialisten.be
Maxim Veys
Internationaal secretaris
maxim.veys@jongsocialisten.be
Yasmine Top
Nationaal bestuurslid
yasmine.top@jongsocialisten.be
Kobe Van Severen
Nationaal bestuurslid
kobe.vanseveren@jongsocialisten.be
Caro Van der Schueren
Nationaal bestuurslid
caro.vanderschueren@jongsocialisten.be
Kaoutar Oulichki
Nationaal bestuurslid
kaoutar.oulichki@jongsocialisten.be
Nathan Blondé
Nationaal bestuurslid
nathan.blonde@jongsocialisten.be
Mathias Pierquin
Nationaal bestuurslid
mathias.pierquin@jongsocialisten.be
Zineb Bouzammour
Nationaal bestuurslid
zineb.bouzammour@jongsocialisten.be