Nationaal

Jongsocialisten Nationaal bestaat uit een verkozen nationaal bestuur die de inhoudelijke lijnen van de beweging uitzetten. De bestuurstermijn van het huidige bestuur loopt van 1 januari 2018 tot 31 december 2019.

Voor alle vragen gericht aan het voltallig bestuur kan je mailen naar info@jongsocialisten.be.

RAAD VAN BESTUUR
Steven Arents
Voorzitter
steven.arents@jongsocialisten.be
Kaoutar Oulichki
Ondervoorzitter
kaoutar.oulichki@jongsocialisten.be
Yana Giovanis
Internationaal secretaris
yana.giovanis@jongsocialisten.be
Stephanie Vanden Eede
Nationaal bestuurslid
stephanie.vandeneede@jongsocialisten.be
Jeremy Celen
Nationaal bestuurslid
jeremy.celen@jongsocialisten.be
Oona Wyns
Nationaal bestuurslid
oona.wyns@jongsocialisten.be
Emma Verbiest
Nationaal bestuurslid
emma.verbiest@jongsocialisten.be
Michael Vanhee
Nationaal bestuurslid
michael.vanhee@jongsocialisten.be
Jaro Verberck
Nationaal bestuurslid
jaro.verberck@jongsocialisten.be
Renzo Clevers
Nationaal bestuurslid
renzo.clevers@jongsocialisten.be